Yükleniyor... Lütfen bekleyiniz...

KATEGORİLER

E-Bülten Kayıt


Asm Buzdolabı Isı Takip Sistemi

Posted on 28th Mar 2014 @ 9:15 AM

Sağlık Bakanlığına bağlı bulunan aile sağlığı (ASM)  birimlerinin aşı dolap sıcaklık ölçümleri ısı takip sistemi ürünlerimiz ile kontrol altına alabilirsiniz. Isı takip cihazı ile Aile Sağlığı Merkezlerinde bulunan aşı dolaplarının sıcaklık değerleri anlık olarak takip edilebilmektedir. Kurulum ve montaj sonrasında kullanıcılar kendi kullanıcı isimleri ve parolaları ile ısı takip sisteminden gelen anlık sıcaklık bilgileri internet üzerinden izleyebilirler.

Aşı buzdolabı ısı takip sistemi belirlenen sıcaklık değerlerinin değişmesi durumunda uyarı mesajları ile kullanıcılara uyarı bilgileri gönderebilir. E-mail, SMS veya Telefon arama modülü özellikleri sayesinde kullanıcılar Asm aşı buzdolabı ısı takip cihazından gelen uyarı mesajları ile Asm aşı dolabı sıcaklık değerleri kontrol edebilirler.

Asm aşı dolabı ısı takip sistemi verileri firmamız bünyesinde bulunan sunucular üzerinden barındırılır. Asm buzdolabı veri bilgileri Sağlık Bakanlığı tarafından verilerin istenmesi durumunda Sağlık Bakanlığı ile veri bilgileri paylaşılabilir.

ASM Buzdolabı ısı takip sistemi Opsiyonel ürün seçenekleri ile dolapta enerji var / yok bilgisi, dolap kapağı açık veya kapalı bilgisi gibi farklı sensörler sayesinde Asm Buzdolabı ısı takip cihazı ürünümüzü kullanabilirsiniz.

 


Diafoncum.com